vDe Motorola PMLN6803A Peltor ATEX PTT-adapter is ontworpen voor veilige en betrouwbare communicatie in explosiegevaarlijke omgevingen. Deze adapter is geschikt voor gebruik met de DP4401Ex, DP4801Ex en MTP8500Ex portofoons in combinatie met diverse Peltor-headsets. De compacte PTT-adapter met Nexus-aansluiting vervangt de PMLN6368A en sluit rechtstreeks aan op de zijconnector van de radio. Dankzij de ATEX/IECEx-certificering is hij geschikt voor gebruik in industriële en gevaarlijke zones. Ideaal als alternatief voor de ANC RSM, biedt deze adapter een robuuste en betrouwbare spraakverbinding in veeleisende omstandigheden.
Levertijd: 2-3 werkdagen
De Motorola PMLN6803A Peltor ATEX PTT-adapter is een hoogwaardige zendadapter, speciaal ontwikkeld voor gebruik in explosiegevaarlijke omgevingen waar betrouwbaarheid en veiligheid essentieel zijn. Deze adapter is compatibel met de Motorola MOTOTRBO DP4401Ex, DP4801Ex en TETRA MTP8500Ex/MTP8550Ex portofoons, en werkt naadloos samen met diverse Peltor-headsets (zoals PMLN6087 en PMLN6089).
De compacte Small PTT-adapter beschikt over een Nexus-jack en wordt direct op de zijconnector van de portofoon aangesloten, waardoor geen extra kabels of tussenstukken nodig zijn. Dit maakt de adapter een uitstekend alternatief voor de ANC Remote Speaker Microphone (RSM). Dankzij de ATEX/IECEx intrinsieke veiligheidscertificering is de PMLN6803A geschikt voor gebruik in risicovolle industriële omgevingen, zoals olie- en gasinstallaties, chemische fabrieken en mijnbouw.
Met zijn duurzame constructie, betrouwbare verbinding en gebruiksvriendelijke ontwerp biedt de Motorola PMLN6803A een veilige en efficiënte communicatieoplossing voor professionals die onder zware omstandigheden werken.
Motorola PMMN4094B Ex ANC spreeksleutel voor DP4401Ex
Savox AD700Ex Heavy Duty ATEX PTT-adapter voor R7Ex – PMLN8634A
Savox C-C440 Com Control Unit voor Motorola DP4401Ex & DP4801Ex – Art. L443172