PMMN4163A
Explosieveilige IMPRES Omni schoudermicrofoon voor de Motorola MOTOTRBO R7Ex. Voorzien van AI-gestuurde noise-cancelling microfoon, krachtige luidspreker (103 phon), 5-standen volumeregelaar, noodknop, 2 programmeerbare toetsen, dubbele PTT-toetsen en aansluitingen voor oortje en Nexus TP120-headsets. Voldoet aan ATEX/IECEx, IP66 en IP67 voor gebruik in zware industriële en explosiegevaarlijke omgevingen.
Levertijd: 1-2 werkdagen
De Motorola NS750Ex (PMMN4163A) is een multifunctionele explosieveilige schoudermicrofoon voor de MOTOTRBO R7Ex, geschikt voor ATEX- en IECEx-gecertificeerde gas- en stofomgevingen. Dankzij de AI-getrainde noise-cancelling microfoon en de koppeling met de R7Ex levert deze RSM uitstekende spraakverstaanbaarheid. De geïntegreerde luidspreker produceert een maximaal geluidsniveau van 103 phon.
De NS750Ex beschikt over een 5-standen volumeregelaar, twee PTT-knoppen (een grote knop aan de voorzijde en een kleinere aan de zijkant), een noodknop, een 3,5 mm aansluiting voor een oortje (PMLN8643) en een Nexus TP120-aansluiting voor diverse specialistische headsets. De robuuste behuizing voldoet aan de beschermingsklasse IP66 en IP67 en is daarmee bestand tegen stof, waterstralen en onderdompeling in water.
Hieronder vind u een overzicht van de producten die geschikt zijn voor de NS750Ex.
Savox AD700Ex Heavy Duty ATEX PTT-adapter voor R7Ex